Оренда квартир в Києві не дорожчає через брак студентів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Оренда квартир в Києві не дорожчає через брак студентів
18-09-2013

Тенденцію зростання цін на оренду квартир, яка спостерігалася на початку цього року, схоже, зломлено.Кінець серпня і початок вересня здивували навіть досвідчених ріелторів: зростання попиту на оренду житла виявився дуже обмеженим.

Хоча, завдяки приїжджим студентам і сезонним робітником у цей період зазвичай попит на оренду столичного житла дуже високий. Але цього року очікування не виправдалися. Це позначилося і на цінах: в перших числах вересня вартість оренди була навіть нижчою, ніж у травні.

Наприклад, за даними агентства нерухомості SV Realty, київську однушку знімали в середньому за $499 (травень - $511), двійку - за $676 ( травень - $691), троячку - за $810 (травень - $827). Охочих зняти квартиру теж поменшало. За минулий місяць, згідно зі статистикою SV Realty, було здано у найм лише 1966 столичних квартир, це менше навіть липневого показника (2010 квартир).

Поступове збільшення кількості квартировинаймачів почалося лише з другого тижня вересня. «Цього року абітурієнтів в цілому було небагато менше, ніж у минулому: зараз освіту отримує молодь, яка народилася в роки з низькою народжуваністю. До того ж нові студенти та приїжджі заробітчани намагаються максимально заощадити. І шукають, наприклад, трикімнатні квартири, розраховані на групу людей, скидаючи на оренду цілими компаніями. Тільки ті, хто вже закріпився в Києві, сьогодні можуть собі дозволити орендувати квартиру середнього сегмента», - розповів директор ріелторської компанії«Золоті ворота» Олексій Холмецкий. Саме тому восени експерти прогнозують найбільший попит на недороге житло. Найдешевшу однушку на початку вересня можна було зняти в Бортничах (за $ 300) і на Чоколівці (за $ 325). При цьому найдорожча однокімнатна квартира з дизайнерським ремонтом здавалася на вул. Михайлівській за $4 тис.

Незважаючи на млявий попит, киян, які бажають здати свої метри, за літо помітно додалося: за даними порталу пошуку нерухомості Adress.ua, кількість пропозицій збільшилася на 6 тис. (до 32 тис. об'єктів). «Третина власників пропонували в серпні однокімнатні квартири. 40% здавали двушки», - розповіла фахівець з маркетингових комунікацій Address.ua Світлана Артюхова. Як відзначають ріелтори, пропозицій оренди стало більше в новобудовах. «Зараз активно здаються в експлуатацію нові будинки, що збільшує орендний фонд», - розповів експерт консалтингової компанії MPP Consulting Павло Мельник. Такі квартири здають після первинного ремонту, і ними цікавляться ті, хто переїжджає з власними меблями.

«Якщо раніше шукали житло з розрахунку на одну-дві особи в одній кімнаті, то зараз, щоб заощадити, в двушках селяться вп'ятьох. У троячки заїжджають взагалі вісім осіб, - розповів керуючий партнер агентства нерухомості «Київська Русь» В'ячеслав Гончаров. - Причому орендарі навіть не завжди знайомі один з одним: нерідко, щоб розділити плату з великим числом людей, дають оголошення і відкрито шукають людей на підселення. Іноді в таких випадках орендодавці навіть підвищують розцінки на трикімнатні квартири - десь на 5-15 %».

Додатково:

Молодежь из более чем 30 стран приезжает в Эстонию учиться из-за низкой платы за обучение и хорошей репутации университетов

«Факти» склали рейтинг найдорожчих вишів України

Украинцы выбирают польские вузы

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів