Навчальні заняття онлайн провалилися в Університеті Техасу « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Навчальні заняття онлайн провалилися в Університеті Техасу
12-09-2013

Перед тим, як вони зайняли своє місце навпроти камер нової студії, Сем Гослінг представив свого партнера Джеймса Пеннебейкер, главу департаменту психології Університету Техасу в Остіні.Вступом була ідея про впровадження курсів психології онлайн серед маси людей. "Територія діяльності дуже нова " , - сказав професор наступного дня . "Чи дійсно ми намагаємося зробити заняття телевізійними або ми прагнемо зробити тип освітнього телевізійного шоу? " . Відповідь знаходиться десь всередині , сказав він. Слідуючи тренду онлайн курсів в університетах ми намагаємося навчати людей за стінами кампусів.

На самому початку заняття , близько 800 студентів , не включаючи тих 20 студентів , які були обрані для аудиторії , брали участь на занятті віддалено , використовуючи свої комп'ютерні та телефонні пристрої . Студенти з інших університетів також брали участь в онлайн курсах.

Для того , щоб взяти участь у синхронному занятті , який є платним , студенти , які не зараховані до університету повинні заплатити $ 550 і звільнилися свої вечори у вівторок і четвер для участі в синхронному курсі .

"Ми завжди намагаємося експериментувати , придумувати щось нове, цікаве , щоб розвивати наші заняття " , кажуть викладачі .

Протягом заняття , студенти розглядають різні матеріали онлайн , а потім обговорюють. Викладач також бере участь в обговоренні , відповідає на питання і коментує матеріал. Марла Гиллиленд , старший проектний менеджер в університеті , яка відстежує продуктивність курсів психології та подібних курсів в департаменті управління, сказала, що було задіяно понад 30 осіб робочого персоналу , щоб відповідати на запитання студентів і допомагати в інших питаннях у зв'язку з першим заняттям. Спочатку розраховували більше ніж на 10 тис. людей. Однак , менше ніж 30 осіб поза університету взяли участь у заході , що є далеко від того, на що розраховували.

У даному заході було багато різних аспектів , які необхідно було враховувати. Одним з них є маркетинг , на якому не сильно акцентували увагу . З більш активним маркетингом можливо залучити велику кількість людей , сказав Сем Гослінг .

Професор також акцентував увагу на тому , що даний онлайн курс знаходиться в експериментальному стані. Також очевидним є те , що освіта рухається в цьому напрямку. Звичайно будуть допущені і помилки , тому що нам треба розуміти , що працює, а що не працює.

Додатково:

Китайские университеты открывают обучающие курсы на международной платформе

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів