Складено список найбільш престижних професій у світі « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Складено список найбільш престижних професій у світі
17-08-2013

Кожен фахівець мріє стати більш затребуваним в найближчому майбутньому, щоб мати можливість розвиватися і збільшувати свої заробітки.Але як вгадати, в яку сферу слід піти зараз, щоб забезпечити собі безбідне майбутнє? У цьому вам допоможе список найбільш престижних професій у світі, які будуть на гребені хвилі через кілька років.


Найпрестижніші професії в світі:Нанотехнологи

Нанотехнологіям сьогодні приписують особливо важливу роль у розвитку ключових галузей ринку. У більшості розвинених країн цей напрямок очолює списки актуальних державних програм, на які робиться основна ставка. Тому можна припустити, що вже в самому найближчому майбутньому фахівці-нанотехнологи стануть більш затребуваними.

IT-фахівці

Друга за значимістю та швидкості розвитку галузь, що забезпечує функціонал майже всіх процесів у сучасному світі. Сьогодні ми не уявляємо собі життя без інформаційних та комп'ютерних технологій, популярність яких тільки зростає. Програмісти, розробники, веб-дизайнери стануть ще більш затребуваними.

Біотехнологи

Біотехнології приписують майбутнє в харчової, сільськогосподарської галузі, а так само галузі охорони здоров'я. Генна інженерія, мікробіологія, мікроклональне розмноження рослин є головними інструментами у створенні нових джерел живлення, а так само боротьби з різноманітними хворобами.

Екологи

Проблеми з забрудненням навколишнього середовища набирають все більших обертів, тому зовсім не дивно, що вже сьогодні професія еколога вважається престижною. А через кілька років професіонали в цій галузі будуть заробляти ще більше.

Маркетологи

З такою перенасиченістю ринку послуг і товарів ніяк не можна обійтися без маркетологів, в обов'язки яких входить передбачати потреби споживачів і створювати продукти та послуги, що максимально піходять під них.

Фахівці в області сервісу

Не дивлячись на зростаючу потребу наших громадян у якісному наданні послуг, Україна все ще відстає від європейського рівня сервісу. Саме тому фахівці цієї галузі вже сьогодні «на вагу золота».

Як видно зі списку, найпрестижніші професії в світі належать до сфери пошуку і розвитку нових можливостей і продуктів, а так само більш ретельному аналізу потреб нас з вами.


Додатково:

Реальная ситуация на рынке труда в Украине

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів