Про внесення запису в трудову книжку при переміщенні працівника в інший структурний підрозділ « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Про внесення запису в трудову книжку при переміщенні працівника в інший структурний підрозділ
6-08-2013

Чи заноситься в трудову книжку запис про переміщення працівника в інший структурний підрозділ за тією самою спеціальністю або на таку саму посаду?

Переміщення, на відміну від переведення, не потребує згоди працівника, якщо воно здійснюється на тому самому підприємстві на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій самій місцевості (частина друга ст. 32 КЗпП).

Переміщення працівника оформляється наказом (розпорядженням), з яким працівник має ознайомитися під розписку.

У трудову книжку запис заноситься у разі переміщення в інший структурний підрозділ (для збереження інформації про місце роботи працівника, хоча в пункті 2.2 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України та Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58, цього прямо не зазначено).

Якщо ж, скажімо, водія переводять на транспортний засіб іншої категорії (наприклад, з легкового автомобіля на вантажний або навпаки), це не вважатиметься переміщенням, оскільки змінюється назва посади, оплата та умови праці. Відповідно до частини третьої статті 32 КЗпП матимемо зміну істотних умов праці. У цьому разі на підставі наказу у трудову книжку працівника вноситься запис про переведення. Про таке переведення роботодавець зобов’язаний попередити працівника не пізніше ніж за два місяці.





Додатково:

Разъяснения Минсоцполитики относительно размера пособия на случай безработицы

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів