Державна служба та Посольство США в Україні: активізація співпраці у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності. « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Державна служба та Посольство США в Україні: активізація співпраці у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності.
12-12-2012

10 грудня 2012 року Голова Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Микола Ковіня зустрівся з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні – економічним радником Девідом Міле та дипломатом економічного відділу Крістофером Смітом.


У ході зустрічі було окреслено напрями двостороннього співробітництва у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

Зокрема, економічний радник Девід Міле привітав Миколу Ковіню з призначенням на посаду Голови Державної служби та висловив сподівання щодо подальшої активної співпраці з питань виконання Плану спільних заходів з удосконалення системи захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

У свою чергу, Микола Ковіня подякував представникам Посольства США в Україні за візит до Державної служби та за увагу, яку цей поважний орган приділяє питанням удосконалення системи й тим проблемам, які виникають у галузі інтелектуальної власності.

– Державна служба як центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики України у сфері інтелектуальної власності, і надалі в рамках своїх повноважень спрямовуватиме всі зусилля на ефективне виконання Плану спільних заходів з метою професійного захисту прав ІВ на території України та на міжнародному рівні, – запевнив Микола Ковіня.

Поза увагою учасників обговорення не залишилися й актуальні питання сьогодення: легалізація програмного забезпечення в державному секторі, реформування системи колективного управління, забезпечення захисту сортів рослин відповідно до міжнародних норм, питання порушень у сфері фармацевтичних патентів і захисту інформації та вдосконалення законодавчої бази в галузі захисту інтелектуальної власності.

Для обох сторін важливим питанням зустрічі стала організація просвітницької роботи. Наразі Державна служба на постійній основі проводить семінари для студентів столичних вищих навчальних закладів. Для молодого покоління розкриваються різнопланові теми, теоретичні аспекти яких ілюструються численними практичними прикладами. До участі в таких заходах запрошуються представники громадськості, фахівці організацій колективного управління та організації «Український альянс по боротьбі з підробками та піратством». Про це представникам Посольства США в Україні розповів начальник відділу авторського права та суміжних прав Державної служби Олег Гуменюк.

Девід Міле зі свого боку зауважив, що організація таких просвітницьких заходів дуже важлива.
– Посольство США в Україні завжди готове надавати консультативну допомогу українській стороні з будь-яких питань з метою вдосконалення державної системи правової охорони інтелектуальної власності, – зазначив пан Міле.

На завершення зустрічі Микола Ковіня запросив представників Посольства США в Україні особисто взяти участь у щорічній Міжнародній науково-практичній конференції, яка відбудеться в лютому 2013 року в Києві.Додатково:

Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій (нова редакція)

Фахівці Державної служби інтелектуальної власності України проводять просвітницькі семінари для студентів і викладачів ВНЗ міста Києва

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів