21-23 листопада 2012 року пройде Глобальний форум ЮНЕСКО «Освіта для всіх» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
21-23 листопада 2012 року пройде Глобальний форум ЮНЕСКО «Освіта для всіх»
22-11-2012

Форум стане унікальною дієвою платформою для поглиблення міжнародного співробітництва у галузі освіти, а також сприятиме виробленню інноваційних механізмів реалізації ініціативи ООН «Освіта для всіх». Його проведення набуває особливої актуальності у контексті започаткування генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном у вересні цього року нової ініціативи ООН «Освіта понад усе» (Education First), головним «провідником» якої визначено ЮНЕСКО.

Програму "Освіта для всіх", спрямовано на вирішення різноманітних проблем у сфері освіти - від ліквідації безграмотності у найбідніших регіонах світу до організації безперервної освіти дорослих у розвинених країнах.

До складу Управляючого комітету всесвітньої Програми "Освіта для всіх" входять 18 членів: 7 представників з 193 держав-членів ЮНЕСКО (розділених за регіонами світу на сім електоральних груп), а також представники ЮНЕСКО, Світового банку, Організації економічного і соціального розвитку, та ряд інших міжнародних організацій.

У штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі на 11-12 червня на засіданні Управляючого комітету його президентом було обрано ректора Російського університету дружби народів (РУДН)- академіка РАН Володимира Філіпова

Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма візьме участь у першій сесії Глобального форуму

Метою проведення Глобального форуму ЮНЕСКО «Освіта для всіх» є аналіз стану реалізації проголошених під час Всесвітнього форуму з питань освіти (м. Дакар, 2000 р.) цілей та завдань програми ЮНЕСКО «Освіта для всіх», вироблення відповідного плану дій з метою активізації зусиль для досягнення цілей ОДВ до 2015 року, а також підготовки рекомендацій на період після 2015 року у контексті подальшого розвитку тематики «Освіта та розвиток» в рамках системи ООН.

Участь у роботі такого масштабного Міжнародного форуму сприятиме подальшому утвердженню іміджу нашої держави як активного учасника глобальних зусиль у рамках ОДВ, а також поглибленню плідного співробітництва України та ЮНЕСКО в галузі освіти.

Нагадаємо:

У 2011 році керівника національного академічного рейтингу «ТОП-200 Україна» Линовицьку Олесю було запрошено на міжнародний Форум ЮНЕСКО: «Рейтинги та оцінка вищої освіти – сильні і слабкі сторони».За інформацією: mon.gov.ua, ru.education.mon.gov.ru, euroosvita.netДодатково:

Среднесрочная стратегия на 2008-2013 гг, определяющая стратегическое видение и программные рамки для деятельности ЮНЕСКО в течение последующих шести лет во всех областях ее компетенции на глобальном, региональном и страновом уровнях.

Актуальные вопросы: ЮНЕСКО в 2012 г.

: анонси :
: акценти :
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Звіт про виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у 2018 році
Міністерство юстиції: В Україні прийнято перше рішення у справі про булінг
Промислова власність у цифрах за 2018 рік: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Опубліковано новий рейтинг Webometrics (January 2019 Edition 2019.1.0)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
Олександр Співаковський: Прийняття законопроекту № 8385 змінить існуючу архаїчну командно-адміністративну модель управління університетами
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів