За сприяння АПСП «Скло України» відкрито виставку, на якій представлено скляні витвори майстрів Львівської національної академії мистецтв « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
За сприяння АПСП «Скло України» відкрито виставку, на якій представлено скляні витвори майстрів Львівської національної академії мистецтв
20-11-2012

КИЇВ, 16 листопада 2012 року. За сприяння та безпосередньої участі Асоціації підприємств скляної промисловості «Скло України» у музеї «Духовні скарби України» відкрилася виставка робіт національних майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Подарунки з українською душею».

На експозиції виставки широко представлені тарілки з гутного скла, що зроблені справжніми майстрами Львівської національної академії мистецтв.

У вересні 2012 року за участі АПСП «Скло України», розпочато довгострокову програму з підтримки вітчизняних художніх ремесел. Першим кроком у цій роботі була організація одного з проектів, до якого були залучені Львівська національна академія мистецтв та 12 кращих скловиробників України. За півтора місяці були розроблені і виготовлені 1200 виробів зі скла, кращі з яких і представлені зараз на тематичній виставці в Києві, приуроченій до Дня склороба України.

«Коли велика компанія знаходить майстра або мале підприємство і дає їм можливість заробити, то разом вони роблять більш впізнаваними не тільки себе, але і всю країну. У цьому головна заслуга цієї виставки, – сказав на відкритті виставки заступник Голови Федерації роботодавців України, президент Асоціації підприємств скляної промисловості «Скло України» Дмитро Олійник.

“Львівська школа гути сьогодні більш відома в світі, ніж у себе на батьківщині. Тому цей проект розповідає про дивовижних майстрів всій країні. Сподіваюсь, що добра традиція, започаткована на цій виставці, тільки примножуватиметься у майбутньому”, – зазначив Дмитро Олійник. Він також привітав всіх майстрів зі святом – Днем скловиробника, яке святкуватиметься в Україні 19 листопада, та побажав їм родинного тепла, міцного здоров’я, добра і миру у серцях.

«Гутне скло – національне мистецтво з багатою історією. На жаль, у наш час багато напрямків у мистецтві не отримують належного фінансування. Для гутної справи це є особливо важливим, оскільки вона є вкрай енерговитратною, а отже, і дорогою. Я переконаний, що при належній увазі з боку держави та суспільства, гутне скло може стати знаковим для України і конкурувати на світових ринках з відомим муранським склом. Цей проект дозволить не тільки заробити окремим майстрам, але й популяризує роботи гутників загалом. Якщо з’явиться попит на наші роботи, ми зуміємо зберегти багатовікові традиції і багатовікову школу гутної справи, яку відновити, якщо вона буде покинута, буде дуже і дуже складно», – сказав майстер Ігор Мацієвський.

За сприяння АПСП «Скло України» відкрито виставку, на якій представлено скляні витвори майстрів Львівської національної академії мистецтв
Фото з сайту: sklo.kiev.ua

На виставці можна побачити роботи львівських гутників Михайла Бокотея, Анатолія Гоголя, Максима Дідика, Анастасії Жук, Назарія Звіра, Людмили Литвин, Лесі Мандрики, Ігоря Мацієвського, Наталії Ошур, Марії Сидорик, Оксани Тарнавської та Володимира Хохлова.

Виставка «Подарунки з українською душею» працюватиме в музеї «Духовні скарби України» (м. Київ, вул. Десятинна,12) до 25 листопада. Вхід на виставку безкоштовний.

Довідка. Виставка «Подарунки з українською душею» є спільним проектом СКМ, медіа-холдингу «Медіа Група Україна» і телеканалу «Україна» в рамках програми з розвитку бізнес-середовища «Формула розвитку».


Додатково:

Актуальна інформація про події у сфері науки та інновацій у листопаді-грудні 2012 року

Дмитро Фірташ виділить 8 млн. грн. на реставрацію Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича

Роботодавці та вищі технічні навчальні заклади України сприятимуть інтеграції освіти, науки та виробництва

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів