Тестування SAT « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Тестування SAT
30-11-2008

Тести SAT та GMAT орієнтовано на перевірку загальних знань, що вимагаються при вступі до більшості американських ВУЗів.

Тест SAT являє собою стандартизований тест для абітурієнтів коледжів США. Тест SAT проводитися приватною службою тестування знань (ETS) у Сполучених Штатах.

СтруктураТест SAT містить три основних розділи: математика, читання з критичною оцінкою і твір(есе).

Кожен розділ оцінюється від 200 до 800, причому бали у всіх випадках кратні 10. Сума балів розраховується шляхом додавання балів трьох розділів.

Кожен основний розділ розділений на три частини. Усього мається десять підрозділів, включаючи експериментальний розділ. Експериментальний розділ використовується для нормалізації питань по тесту SAT і не враховується в підсумковому результаті.

Тест продовжується 3 години 45 хвилин. Письмовий розділ тесту SAT включає питання з варіантами відповідей і написання короткого есе. На написання есе, що завжди проводиться спочатку, виділяється 25 хвилин.

Есе пишеться на задану тему. Головним чином ставляться широкі філософські питання. У рамках комплексної оцінки письмової роботи, оцінка за есе складає приблизно тридцять відсотків; а компонент вибору варіантів відповідей – сімдесят відсотків.
Іншими словами, оцінка за есе складає приблизно 240 балів з 2400. У більшості випадків, якщо не писати есе, можна набрати максимум 2160 балів.

ПитанняВелика частина питань тесту SAT пропонуює 5 варіантів відповідей. Питання кожного розділу розташовані по зростанню ступеня складності.
Проте, існує одне важливе виключення: питання після довгих і коротких відрізків тексту розташовані в хронологічному порядку.
Десять питань математичного підрозділу не пропонують варіанти відповідей. Замість цього вони вимагають заповнення таблиці з чотирма колонками.

Питання оцінюються однаково. За кожну вірну відповідь додається один бал. За кожну невірну відповідь віднімається одна четверта бала. Не віднімаються бали за невірну відповідь на математичне завдання, тобто за математичне завдання можна отримати як мінімум, нуль.

Підсумковий бал ґрунтується на отриманих балах. Застосовувана таблиця конвертації варіюється між різними адміністраторами по проведенню тесту.

Здача тестуТест SAT проводиться сім разів на рік у США: у жовтні, листопаді, грудні, січні, березні (або квітні), травні і червні. Тест за звичай проводиться в першу суботу місяця листопаду, грудня, травня і червня. В інших країнах тест SAT проводиться в ті ж дати, що й у США, за винятком дати першого весняного тесту (наприклад, у березні або квітні).

Кандидати можуть здавати тест обґрунтування SAT(Reasoning Test) або три тести SAT Subject Tests у будь-яку зазначену дату.

: анонси :
: акценти :
Незалежне оцінювання університетів: академічний рейтинг "Топ-200 Україна 2020"
Інформацію про 10 кращих ЗВО в рейтингу «Топ-200 Україна 2020» представлено на сайті IREG Observatory
"Наука та метрика": До уваги вченої спільноти! Новий проєкт Порядку присудження наукових ступенів
Кабінет Міністрів опублікував постанову щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня
МОН: Мінімальна вартість контрактного навчання 2020
ДНТБ: Статистика використання працівниками українських ЗВО доступу до Scopus, Web of Science та SpringerLink
Президент: Про вдосконалення вищої освіти в Україні
Український державний центр міжнародної освіти: У 2019 році в Україні навчалося 80470 іноземних студентів
World Universities Web Ranking 2020 (January edition) - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів