Тестування SAT « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Тестування SAT
30-11-2008

Тести SAT та GMAT орієнтовано на перевірку загальних знань, що вимагаються при вступі до більшості американських ВУЗів.

Тест SAT являє собою стандартизований тест для абітурієнтів коледжів США. Тест SAT проводитися приватною службою тестування знань (ETS) у Сполучених Штатах.

СтруктураТест SAT містить три основних розділи: математика, читання з критичною оцінкою і твір(есе).

Кожен розділ оцінюється від 200 до 800, причому бали у всіх випадках кратні 10. Сума балів розраховується шляхом додавання балів трьох розділів.

Кожен основний розділ розділений на три частини. Усього мається десять підрозділів, включаючи експериментальний розділ. Експериментальний розділ використовується для нормалізації питань по тесту SAT і не враховується в підсумковому результаті.

Тест продовжується 3 години 45 хвилин. Письмовий розділ тесту SAT включає питання з варіантами відповідей і написання короткого есе. На написання есе, що завжди проводиться спочатку, виділяється 25 хвилин.

Есе пишеться на задану тему. Головним чином ставляться широкі філософські питання. У рамках комплексної оцінки письмової роботи, оцінка за есе складає приблизно тридцять відсотків; а компонент вибору варіантів відповідей – сімдесят відсотків.
Іншими словами, оцінка за есе складає приблизно 240 балів з 2400. У більшості випадків, якщо не писати есе, можна набрати максимум 2160 балів.

ПитанняВелика частина питань тесту SAT пропонуює 5 варіантів відповідей. Питання кожного розділу розташовані по зростанню ступеня складності.
Проте, існує одне важливе виключення: питання після довгих і коротких відрізків тексту розташовані в хронологічному порядку.
Десять питань математичного підрозділу не пропонують варіанти відповідей. Замість цього вони вимагають заповнення таблиці з чотирма колонками.

Питання оцінюються однаково. За кожну вірну відповідь додається один бал. За кожну невірну відповідь віднімається одна четверта бала. Не віднімаються бали за невірну відповідь на математичне завдання, тобто за математичне завдання можна отримати як мінімум, нуль.

Підсумковий бал ґрунтується на отриманих балах. Застосовувана таблиця конвертації варіюється між різними адміністраторами по проведенню тесту.

Здача тестуТест SAT проводиться сім разів на рік у США: у жовтні, листопаді, грудні, січні, березні (або квітні), травні і червні. Тест за звичай проводиться в першу суботу місяця листопаду, грудня, травня і червня. В інших країнах тест SAT проводиться в ті ж дати, що й у США, за винятком дати першого весняного тесту (наприклад, у березні або квітні).

Кандидати можуть здавати тест обґрунтування SAT(Reasoning Test) або три тести SAT Subject Tests у будь-яку зазначену дату.

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів