Тестування SAT « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Тестування SAT
30-11-2008

Тести SAT та GMAT орієнтовано на перевірку загальних знань, що вимагаються при вступі до більшості американських ВУЗів.

Тест SAT являє собою стандартизований тест для абітурієнтів коледжів США. Тест SAT проводитися приватною службою тестування знань (ETS) у Сполучених Штатах.

СтруктураТест SAT містить три основних розділи: математика, читання з критичною оцінкою і твір(есе).

Кожен розділ оцінюється від 200 до 800, причому бали у всіх випадках кратні 10. Сума балів розраховується шляхом додавання балів трьох розділів.

Кожен основний розділ розділений на три частини. Усього мається десять підрозділів, включаючи експериментальний розділ. Експериментальний розділ використовується для нормалізації питань по тесту SAT і не враховується в підсумковому результаті.

Тест продовжується 3 години 45 хвилин. Письмовий розділ тесту SAT включає питання з варіантами відповідей і написання короткого есе. На написання есе, що завжди проводиться спочатку, виділяється 25 хвилин.

Есе пишеться на задану тему. Головним чином ставляться широкі філософські питання. У рамках комплексної оцінки письмової роботи, оцінка за есе складає приблизно тридцять відсотків; а компонент вибору варіантів відповідей – сімдесят відсотків.
Іншими словами, оцінка за есе складає приблизно 240 балів з 2400. У більшості випадків, якщо не писати есе, можна набрати максимум 2160 балів.

ПитанняВелика частина питань тесту SAT пропонуює 5 варіантів відповідей. Питання кожного розділу розташовані по зростанню ступеня складності.
Проте, існує одне важливе виключення: питання після довгих і коротких відрізків тексту розташовані в хронологічному порядку.
Десять питань математичного підрозділу не пропонують варіанти відповідей. Замість цього вони вимагають заповнення таблиці з чотирма колонками.

Питання оцінюються однаково. За кожну вірну відповідь додається один бал. За кожну невірну відповідь віднімається одна четверта бала. Не віднімаються бали за невірну відповідь на математичне завдання, тобто за математичне завдання можна отримати як мінімум, нуль.

Підсумковий бал ґрунтується на отриманих балах. Застосовувана таблиця конвертації варіюється між різними адміністраторами по проведенню тесту.

Здача тестуТест SAT проводиться сім разів на рік у США: у жовтні, листопаді, грудні, січні, березні (або квітні), травні і червні. Тест за звичай проводиться в першу суботу місяця листопаду, грудня, травня і червня. В інших країнах тест SAT проводиться в ті ж дати, що й у США, за винятком дати першого весняного тесту (наприклад, у березні або квітні).

Кандидати можуть здавати тест обґрунтування SAT(Reasoning Test) або три тести SAT Subject Tests у будь-яку зазначену дату.

: анонси :
: акценти :
Суд заборонив МОЗ будь-які дії з оголошення, організації і проведення конкурсу по обранню ректора НМУ ім. О.О. Богомольця
Ректор Донецького національного медичного університету заявив про рейдерське захоплення вишу і про замах на його життя
QS University Rankings EECA 2019: В рейтингу поточного року представлено 18 українських ЗВО
Промислова власність у цифрах за 9 місяців 2018 року: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
КМУ: Про реорганізацію Запорізької державної інженерної академії
«Sikorsky Challenge 2018»: У фіналі конкурсу, переможцями визнано 33 проекти
Зарегистрирован законопроект о внесении изменений в ЗУ «О высшем образовании» усиливающий автономию университетов
Автономія ВНЗ 2018: Стан справ у НМУ ім.Богомольця станом на 11.10.2018
Питання діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця та юридичні аспекти кадрових та інших рішень
Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2018» представлено на сайті IREG Observatory
Імена новообраних у 2018 році академіків НАН України
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів