Чим відрізняються вступні іспити американських та китайських вишів? « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Чим відрізняються вступні іспити американських та китайських вишів?
29-10-2012

За повідомленням китайської газети «Чжунго Цінняньбао», підготовка до різного роду іспитів – сильна сторона китайських школярів, у змаганнях на світовому рівні вони завжди серед перших. Однак в опублікованому 28 жовтня «Річній доповіді про SAT в Китаї у 2012 році» говориться, що серед китайських школярів, які склали іспит SAT, лише 7% набрали 1800 балів, що є «задовільним» результатом, а доля тих хто здобув більше 2000 балів – показник високого рівня підготовки – становила лише 2%.

Член державного комітету експертів з учбових планів та матеріалів базової освіти Гу Мін провів порівняльний аналіз вступних іспитів двох країн і відмітив, що у текстовій частині екзаменів в Китаї акцент робиться на логічне мислення, а в подібних питаннях американського тесту SAT1 просліджуються посилання для критичного мислення. Це свідчить про те, що в китайській освіті тренуванню навиків критичного мислення приділяється недостатньо уваги.

Газета «Чунцін Ченбао» повідомила, що ще в минулому році американський університет Дюка опублікував аналогічний звіт, в якому відмічається, що по кількості набраних балів SAT китайські студенти відстають від американських в середньому на 300 балів, головним чином через навички критичного мислення в читанні та письмі.

Екзамен SAT є американським тестом, відповідно, неможливо ігнорувати культурні відмінності двох країн, але ясно визначилась також недостатність критичного мислення китайських студентів.

За цим явищем стоять відмінності в освіті Китаю та Америки. Освіта по екзаменаційній системі Китаю ґрунтується на боротьбі за існування, в той час як США роблять акцент на інноваціях та створенню філософії в області навчання.

Китайські студенти сильні в логічному мисленні та здатні впоратись з любими екзаменаційними питаннями, однак їх слабка сторона проявляється тоді, коли потрібен особистий інноваційний потенціал. В США заохочується концепція критичного мислення та сміливості при формулюванні запитань, що в повній мірі заслуговує на запозичення для освітньої системи Китаю.Додатково:

В Китаї розпочалась робота з прийму заявок на участь в публічних екзаменах по прийму на держслужбу-2013

Громадською радою при МОНмолодьспорту проведено експертизу проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів