Ректор УжНУ після виведення університету з фінансової кризи пообіцяв запровадити заходи із стимулювання наукової роботи « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Ректор УжНУ після виведення університету з фінансової кризи пообіцяв запровадити заходи із стимулювання наукової роботи
23-10-2012

Відповідаючи на запитання студентів у ході зустрічей з колективами факультетів, в.о. ректора УжНУ, доктор технічних наук, професор Федір Ващук спростував ряд чуток та побоювань, якими «залякували» молодь.

Зокрема, керівник УжНУ спростував інформацію про те, що за відпрацювання пропущених занять буде введено оплату. Це стосується і перескладання іспитів чи заліків – ніхто не збирається робити це платним.

Водночас Федір Ващук зазначив, що такі чутки (хоч і є дезінформацією), мабуть, є «пропозицією» певних осіб щодо налагодження фінансового стану університету, котрий наразі – у катастрофічному стані. Адже стипендій на цей навчальний рік ще у січні було призначено аж 96 % тих, хто вчиться за бюджетний кошт. При тому що в Україні середній показник кількості університетських стипендіатів складає 70 %. «Виходить, що студенти УжНУ – найуспішніші у навчанні з усіх українських вишів. Через це кошти, виділені державою на стипендії, в УжНУ закінчилися ще у вересні, за декілька місяців до кінця року. Нам вдалося отримати у міністерстві додаткові кошти, щоб здійснити усі вже призначені виплати, але зрозуміло, що ситуація із кількістю відмінників навчання далеко не об’єктивна», - каже в.о. ректора.

Також Федір Ващук заперечив тезу, що рішення про невідрахування студентів знизить якість освіти. Стимулом для навчання стануть інші фактори (зокрема, не переведення тих, хто не склав сесію, на наступний курс). Водночас мінімізують корупцію та позбавлять студентів необхідності сплачувати кошти за поновлення. Крім того, після поновлення студенти укладали угоди вже за новою ціною, а відтепер увесь час вчитимуться за тією ціною, яка була встановлена на момент їхнього вступу.

Щодо реорганізації, Федір Ващук запевнив, що жодних змін не впроваджуватимуть без попереднього погодження із керівництвом структурних підрозділів, як це було досі. Ректор також наголосив, що в університеті не має поділу факультетів за «престижністю». Більше того, факультети природознавчого та гуманітарного спрямування – ознака класичного вишу, і саме на їхню роботу держава виділяє левову частину фінансування бюджетного фінансування вищої школи. Тому пріоритет саме за їхнім розвитком.

Також керівник УжНУ після виведення університету з фінансової кризи пообіцяв запровадити заходи із стимулювання наукової роботи, зокрема, якщо студент презентуватиме власну доповідь на науковій конференції за межами Ужгорода, його витрати на дорогу та публікацію статті бере на себе університет. Крім того, у разі наявності публікації у спеціалізованому фаховому виданні, студентам зараховуватимуть це як захист курсової роботи.Додатково:

В УжНУ створено новий дорадчий орган — Сенат старійшин

«Вуж на пательні» - офіційне видання Мінісерства освіти про Ужгородський національний університет

Кампанія зі збору спонсорських внесків Стенфордського університету зібрала рекордні для вищої освіти 6,2 мільярди доларів

Цільовий капітал Гарвардського університету до кризи становив 37 мільярдів

Ректора швейцарских университетов хотят заставить государства платить за студентов, приезжающих учиться в Конфедерацию

: анонси :
: акценти :
Суд заборонив МОЗ будь-які дії з оголошення, організації і проведення конкурсу по обранню ректора НМУ ім. О.О. Богомольця
Ректор Донецького національного медичного університету заявив про рейдерське захоплення вишу і про замах на його життя
QS University Rankings EECA 2019: В рейтингу поточного року представлено 18 українських ЗВО
Промислова власність у цифрах за 9 місяців 2018 року: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
КМУ: Про реорганізацію Запорізької державної інженерної академії
«Sikorsky Challenge 2018»: У фіналі конкурсу, переможцями визнано 33 проекти
Зарегистрирован законопроект о внесении изменений в ЗУ «О высшем образовании» усиливающий автономию университетов
Автономія ВНЗ 2018: Стан справ у НМУ ім.Богомольця станом на 11.10.2018
Питання діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця та юридичні аспекти кадрових та інших рішень
Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2018» представлено на сайті IREG Observatory
Імена новообраних у 2018 році академіків НАН України
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів