Результати 19-ї Міжнародної студентської математичної олімпіади IMC (26 липня - 1 серпня 2012 р., м. Благоєвград, Болгарія) « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Результати 19-ї Міжнародної студентської математичної олімпіади IMC (26 липня - 1 серпня 2012 р., м. Благоєвград, Болгарія)
3-09-2012

Гран-прі (абсолютний перший результат)
Радченко Данило Віталійович, 5 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка


Перше місце

Мулярчик Кирило Михайлович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Кіслінський Олексій Олексійович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Сенін Віталій Ігорович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Слюсаренко Олексій Олександрович, 5 курс, Інститут прикладного системного аналізу, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Друге місце

Македонський Євген Олександрович, 5 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Веклич Богдан Васильович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Кузьменко Дмитро Юрійович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Шишацький Юрій Олександрович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Сорока Богдан Віталійович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Моравецька Катерина Віталіївна, 4 курс, Інститут прикладного системного аналізу, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
Чорний Максим Володимирович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Танцюра Богдан Вікторович, 3 курс, факультет кібернетики, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Дудар Вячеслав Вячеславович, 3 курс, факультет кібернетики, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Козиненко Олександр Віталійович, 2 курс, механіко-математичний факультет, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Титченко Олександр Володимирович, 5 курс, механіко-математичний факультет, Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

Третє місце

Білий Роман Ігорович, 1 курс, факультет прикладної математики та інформатики, Львівський національний університет імені Івана Франка
Лисичкін Сергій Валерійович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна
Бахчеджиоглу Атілла, 10 клас, ліцей №208, м. Київ
Семікіна Юлія Сергіївна, 4 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Червак Остап Іванович, 4 курс, механіко-математичний факультет, Львівський національний університет імені Івана Франка

Заохочувальна відзнака

Власюк Олександр Васильович, 3 курс, механіко-математичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Родіонов Георгій Рабіхович, 1 курс, механіко-математичний факультет, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

В командному заліку:

На першому місці – студенти МФТІ, другому – Варшавського університету, третьому - КНУ ім..Тараса Шевченка, четвертому – Санкт-Петербурзького університету, п’ятому – Московського університету, шостому – Боннського університету, сьомому – Будапештського університету, восьмому – Шарифського технологічного університету (Тегеран), дев’ятому – Університету Ріо-де-Жанейро, десятому – Яґеллонського університету (Краків).

Всього в олімпіаді брали участь 316 студентів з біля 100 провідних університетів 42 країн світу:
Австрія, Азербайджан, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Велика Британія, В'єтнам, Вірменія, Гватемала, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Індонезія, Іран, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Мексика, Монголія, Нідерланди, Німеччина, ПАР, Польща, Росія, Румунія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Туркменістан, Угорщина, Україна, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів