Відкрито реєстрацію для участі у 7-му Європейському Форумі по забезпеченню якості освіти (EQAF) « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Відкрито реєстрацію для участі у 7-му Європейському Форумі по забезпеченню якості освіти (EQAF)
7-07-2012

Відкрито реєстрацію для участі у 7-му Європейському Форумі по забезпеченню якості у Таллінні, Естонія (22-24 листопада 2012)

Наразі відкрито реєстрацію для часті у 7-му Європейському Форумі по забезпеченню якості (EQAF) під назвою «Яких переваг додає забезпечення якості освіти?» , що проходитиме з 22 по 24 листопада у Талліннському університеті в Естонії.

EQAF надає унікальну можливість для спільнот, що працюють у галузі вищої освіти та забезпеченні якості здійснювати моніторинг, формувати та передбачати розвиток цієї сфері.

Основною метою форуму є сприяння діалогу по забезпеченню якості, який, об’єднуючи міжнародну спільноту, сприяє розвитку справжньої європейської дискусії по забезпеченню якості у вищій освіті та допомагає визначенню європейського розуміння проблеми забезпечення якості а також для досягнення загальноєвропейського розуміння якості за допомогою дискусій і ділового спілкування між різними групами зацікавлених сторін.

Шляхом поєднання пленарних та паралельних сесій, у 2012 році EQAF буде поєднувати практичні та науково-дослідницькі дискусії, яка відбуватимуться у ході сесій та семінарів, що супроводжуватимуться презентаціями поточних досягнень у сфері розвитку забезпечення якості.

Цьогорічний захід буде спрямовано на вивчення зовнішніх та внутрішніх впливів на політику вищих навчальних закладів та інституційних реалій щодо забезпеченні якості.

Виходячи із цього контексту сесії будуть спрямовані на обговорення таких питань, як зовнішнє оцінювання та організаційне забезпечення подальшої діяльності, взаємозв’язок між забезпеченням якості, педагогічними підходами та навчанням студентів, якості інституційних цілей на напрямів, забезпечення якості прийняття обґрунтованих рішень та роль забезпечення якості в умовах глобалізації вищої освіти.

Форум буде цікавим для ректорів та проректорів, що відповідають за контроль якості, співробітників, що відповідають за контроль якості у вищих навчальних закладах, студентів, співробітників агенцій по забезпеченню якості і дослідників, що працюють в сфері вищої освіти та забезпечення якості освіти.

Європейський форум із забезпечення якості організований спільно із Європейською асоціацією щодо забезпечення якості вищої освіти (ENQA), Європейським студентським союзом (ESU), Європейською асоцією університетів (EUA) та Європейською асоціацією вищих навчальних закладів (EURASHE).

Для того, щоб отримати більше інформації та для реєстрації прохання відвідати веб сторінку форуму.

Дзвінки приймаються до 31 липня 2012.
European Uneversity Association
July, 2012


Переклад: Михайленко Ігор /Оксана Бурдик
для euroosvita.net
Додатково:

Болонський процес та визнання професійних кваліфікацій

European Uneversity Association запускает интерактивный инструмент для предоставления полных данных об университетской автономии в Европе

Агенція із забезпечення якості вищої освіти QAA робить ставку на залучення студентів

"Європейський досвід для створення ефективної системи контролю та оцінки якості вищої освіти в Україні". Аналітична записка


Вища освіта потребує революційних змін

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів