Оцінка Європейською Асоціацією Університетів (European Uneversity Association - EUA) проекту доповіді щодо правил участі у Horizon 2020- Рамковій програмі досліджень та інновацій (2014-2020) « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Оцінка Європейською Асоціацією Університетів (European Uneversity Association - EUA) проекту доповіді щодо правил участі у Horizon 2020- Рамковій програмі досліджень та інновацій (2014-2020)
5-07-2012

Європейська Асоціація Університетів (European Uneversity Association - EUA) вітає та підтримує підходи, запропоновані Крістіаном Ейлером (доповідачем з питань правил участі та розповсюдження програми Горизонт 2020) у своєму проекті доповіді, представленої на засіданні Комітету європейського парламенту по промисловості, дослідженням та енергетиці

ЄАУ звертає увагу на те, що у звіті визнаються інтереси різних учасників і, зокрема, вітає запровадження можливості для учасників вимагати відшкодування на основі реальних витрат.

Таким чином у доповіді дається оцінка діяльності ЄАУ стосовно того, що шляхом розробки методології повної вартості європейські університети прагнуть досягнення і підтримання сталого потенціалу фінансування наукових досліджень з метою зміцнення їх конкурентоспроможності.

ЄАУ також високо оцінює пропозиції Ейлера щодо подальшого спрощення та помітно більш ширшого використання фінансових та управлінських практик учасників.

ЄАУ сподівається, що це також прокладе шлях до розвитку методологій сертифікацій «легкого дотику» та до визнання національно визнаних методологій. Це дозволить зробити цей процес більш доступним аби усі університети змогли визначити свої реальні витрати. Такий крок міг би зняти найбільший бар’єр на шляху сьогоднішніх сертифікаційних процедур FP7 (Cьома рамкова програма).
ЄАУ вважає, що розумніше і простіше дозволити університетам варіант моделі відшкодування, що заснована на декларації реальних витрат. ЄАУ рекомендує знову шукати можливості підвищення ставки відшкодування, що наразі складає 70% від загального обсягу допустимих витрат для внз. Нинішня пропозиція по поправці призведе до зниження ставки відшкодування у порівнянні із пропонованою FP7 (встановленою на рівні 75%).

Враховуючи високий рівень скорочень державного фінансування університетів, зокрема у багатьох східних та південних європейських країнах і загалом нижчий рівень державного інвестування, було б вкрай важливо запропонувати привабливі умови компенсації для всіх учасників.

До того ж, розмір у 70% не може бути достатнім стимулом для тих університетів, які повинні інвестувати значні фінансові та людські ресурси для запровадження методології повної вартості.

ЄАУ вітає можливість мати два варіанти відшкодування витрат, які враховують велике різноманіття підходів, що існують у Європі. Це дозволяє університетам, що поки ще не в змозі ідентифікувати свої реальні непрямі витрати повернути їх шляхом використання альтернативної моделі. Цей варіант повинен включати достатньо високу фіксовану ставку для того, щоб достатньо покривати непрямі витрати. ЄАУ залишається на позиції, що єдина ставка для непрямих витрат у рамках цього варіанту має бути збільшена до 40%.

ЄАУ продовжуватиме надавати додаткові матеріали до Європейського парламенту та Ради Європейського Союзу, законодавців у цьому процесі. Очікується, що Європарламент матиме офіційну позицію після першого голосування цієї осені.

Для перегляду повного тексту проекту доповіді , будь ласка натисніть тут

Для ознайомлення із останньою (травень 2012) заявою ЄАУ щодо Првил участі у програмі Горизонт 2020 натисніть тут

Будь ласка, натисніть тут щоб ознайомитись зі звітом ЄАУ про участь у недавніх слуханнях по програмі Горизонт 2020 організованих Європейською народною партією у Європарламенті.European Uneversity Association
June, 2012


Переклад: Михайленко Ігор /Оксана Бурдик
для euroosvita.net
Додатково:

У Європейської Асоціації Університетів (european uneversity Association - EUA) новий президент

European Uneversity Association запускает интерактивный инструмент для предоставления полных данных об университетской автономии в Европе

ВНЗ України в міжнародних асоціаціях університетів у 2011 році

: анонси :
: акценти :
Першому українському наносупутнику PolyITAN-1 створеному в КПІ виповнилося п’ять з половиною років
На базі ЦНДІ ОВТ ЗС України відбулось нагородження переможців Всеармійського конкурсу “Кращий винахід року 2019”
МОН: 20 ЗВО які отримали найбільше державних коштів на науку за останні 3 роки
THE World University Rankings by subject 2020: Предметні рейтинги "Бізнес та економіка", "Освіта", "Право", "Соціальні науки"
Промислова власність у цифрах за 9 місяців 2019 року: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
Два українських ЗВО увійшли до рейтингу U.S. News 2020 (USN&WR Best Global Universities Rankings 2020)
World University Rankings 2020: Рейтинг кращих університетів світу 2020
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (липень 2019)
Опубликован Academic Ranking of World Universities 2019 (ARWU)
Опубліковано новий рейтинг Webometrics (July 2019 Edition 2019.2.1)
Інформацію про 10 кращих ЗВО в рейтингу «Топ-200 Україна 2019» представлено на сайті IREG Observatory
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів