В КНУ відкрито першу в Україні авторизовану Мережеву Академію « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
В КНУ відкрито першу в Україні авторизовану Мережеву Академію
27-03-2012

27 березня 2012 року відбулося урочисте відкриття авторизованої Мережевої Академії Huawei в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

В заході взяли участь ректор КНУ імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський, Надзвичайний та Повноважний Посол Китаю в Україні Чжан Сіюнь, виконавчий директор компанії Huawei Україна Чжен Сінь, керівник департаменту корпоративних продаж компанії Huawei Ігор Рябченко, декан радіофізичного факультету КНУ Ігор Анісімов.

Ректор університету Леонід Губерський привітав усіх з цією подією і зазначив, що відкриття Авторизованої мережевої академії Huawei на базі КНУ імені Тараса Шевченка – є підтвердженням давніх і добрих партнерських стосунків між двома країнами і ця подія сприятиме їх розширенню у новій якості.

Крім того він провів короткий екскурс в історію співпраці Київського університету з університетами Китаю. На даний час КНУ співпрацює з 6 університетами цієї дружньої країни.

Пан Посол, вітаючи присутніх, зауважив, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка – один з найбільших і найкращих центрів освіти в Україні і йому надзвичайно приємно відкривати першу Авторизовану мережеву академію Huawei саме в його стінах.

Декан радіофізичного факультету Ігор Анісімов зазначив, що співпраця з компанією Huawei дасть можливість студентам КНУ отримати доступ до сучасного телекомунікаційного обладнання під час лабораторних робіт та до навчальних матеріалів, розроблених провідними фахівцями компанії.

Після проходження навчання у відповідності до запропонованих навчальних програм, студенти будуть готові до тестування в відповідних центрах з метою отримання сертифікатів промислового зразка.

На початковому етапі навчання в Академії щорічно проходитимуть 50 студентів радіофізичного факультету, які отримають практичні навики та досвід роботи з унікальним обладнанням, наданим компанією.

Згодом планується залучати до 150 студентів-радіофізиків щороку. Навчання проводитимуть викладачі університету, що пройшли відповідну сертифікацію в компанії Huawei.


Додатково:

В университете Шевченко вместо рефератов будут писать статьи в Википедию

Сумський державний університет підписав меморандум про співпрацю з Wikipedia

Чернівецький університет виграв грант ЄC на 1,5 млн. євро

: анонси :
: акценти :
Рада ректорів ЗВО Одеського регіону: Звернення до керівництва МОН щодо перенесення строків введення в дію індикативної вартості
ФОРСАЙТ COVID-19: Вплив на економіку і суспільство
МОН не рекомендує жодних конкретних платформ для дистанційного навчання і не оплачувало доступ шкіл на жодну онлайн-платформу
"Ваше здоров'я": 1 квітня клінічні кафедри можуть попросити на вихід
ФРУ: Врегулювання трудових відносин у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусу COVID-19
Міністерство освіти Китаю запропонувало університетам скасувати бонуси за публікацію в журналах, що представлені у базах наукових цитувань
World Universities Web Ranking 2020 (January edition) - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті
Кількість патентів отриманих ЗВО України в 2019 році
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів