GMAT Integrated Reasoning. Чи варто хвилюватися? « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
GMAT Integrated Reasoning. Чи варто хвилюватися?
26-03-2012

Останнім часом оновлена секція GMAT набула статусу найбільш обговорюваної теми в сфері бізнес-освіти.Адже 5 червня 2012 р. стартуватиме оновлений GMAT з новим розділом Integrated Reasoning.

Автори тесту намагаються переконати абітурієнтів в тому, що нічого страшного в цьому тесті немає і, разом з тим, наголошують, що Integrated Reasoning не спростить кандидатам завдання GMAT. З приводу того, як позначаться ці нововведення на складності проходження тесту, кандидати потрепають від небувалого хвилювання, і пильно стежать за усіма новинами цієї сфери.

У більшості з тих, хто планує незабаром складати тести, цілком логічно виникло запитання: "З якою метою було введено новий розділ у складання, так би мовити, формального тесту, адже на практиці, комісія може об'єктивно порівнювати кандидатів і без цього нововведення?".

В такому разі слід враховувати наступне: GMAT - це не просто стандартний тест, його проходження передбачає певну мету. Упродовж майже 60 років тест об'єктивно оцінював навички кандидата і визначав його майбутні можливості з приводу того, чи зможе він досягти успіху в тій або іншій сфері бізнесу (будь то топ-менеджер чи головний бухгалтер).

На основі проведеного міжнародного опитування, в якому взяло участь 750 професорів з менеджменту, було сформулювано навички, які, на думку викладачів, є основними для успіху в сфері менеджменту та керівництва на вищому рівні. Заплановане нововедення має виявити їх наявність в тій чи іншій мірі у кандидата.

Керівники бізнес-шкіл мають бути повністю переконані у тому, що претенденти на бізнес-освіту відповідають певним вимогам і володіють потрібними навичками. У свою чергу бізнес-школи також йдуть на зустріч вступникам, багато хто з них вже відкрили курси з розвитку вищевказаних якостей.

Однозначно не варто сильно хвилюватися з приводу нового покоління GMAT. У випадку, якщо Вас постійно мулить питання того, як слід упродовж двох місяців готуватися до цього тесту з усіма його нововведеннями, варто пам'ятати, що математична та вербальна частини залишилися незмінними. Спокійно готуйтеся до складання тесту, і у призначений термін Ви без проблем пройдете всі контрольні запитання успішно.

Успіхів при вступі до бізнес-школи і під час складання GMAT!Додатково:


Короткострокове навчання в США - безцінна інвестиція у професійний розвиток

MBA: Оптимісти отримують кращу роботу

Посткризові тренди бізнес-освіти: рекордний показник gmat

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів