Літній інститут української мови для канадських студентів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Літній інститут української мови для канадських студентів
10-03-2012

Спільний проект МІОК та Групи Провіденс

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська Політехніка» та канадська консалтингова фірма Група Провіденс, яка спеціалізується з питань міжнародної освіти, підписали угоду про проведення літнього інституту української мови «Крок до України» (КДУ) у м. Львові з 7 липня 2012 року до 28 липня 2012 року.

Літній інститут української мови і культури КДУ пропонує інтенсивний курс української мови для всіх охочих, зокрема для канадців українського походження. Для вивчення української мови як іноземної лінгвісти МІОК розробили оригінальні навчальні посібники різних рівнів – «КРОК» .

Цього літа КДУ вперше відкриє свої двері канадським студентам. Група Провіденс відповідає за всі адміністративні питання з набору та реєстрації студентів та надає роз’яснення і консультації потенційним студентам. Навчання проходитиме на базі Львівської Політехніки. Учасників забезпечать проживанням в університетському гуртожитку. Студенти отримають всі навчально-методичні матеріали, необхідні для вивчення мови. На додаток до навчальної програми організатори підготували розважально-культурну програму: екскурсії містом та околицями, театральні вистави, знайомство з видатними львів’янами тощо. Всім учасникам після закінчення інституту видадуть сертифікат.

– Львівська політехніка – це найстарший вищий технічний заклад Східної Європи. Її створення датується 1844 роком. Сьогодні це університет, який має чудову освітню та наукову репутацію в академічному середовищі. Окрім технічних напрямів, «Львівська політехніка» має унікальні гуманітарні проекти, до яких, без сумніву, належить «Крок до України», – підкреслила директор МІОК доцент Ірина Ключковська. – Запрошуємо наших канадських друзів не лише пройти курс україністики, але й детальніше ознайомитися з нашим університетом та містом Лева, українською архітектурною перлиною.

Пропонуючи цей курс міжнародній спільноті, МІОК Львівської Політехніки насправді інтернаціоналізує українську освіту і створює умови для студентів з Канади для вивчення української мови, культури і традицій на найвищому рівні. А з уведенням реєстрації в он-лайн режимі студент може тепер бути зарахованим до інституту за лічені хвилини, – прокоментував підписання угоди президент Групи Провіденс Володимир Паславський.

Літній інститут української мови має обмежену кількість місць. Реєстрація на інтенсивний курс розпочалася 26 січня 2012 року.

Додаткова інформація про літній інститут – на Інтернет-порталі Групи Провіденс; в соціальній мережі Facebook; телефонуйте в Канаді на номер 647-831-2139 або пишіть на infoprov.inua.


Додатково:

Студенти вважають, що українська має залишатися єдиною державною

В университете Шевченко вместо рефератов будут писать статьи в Википедию

Табачник скасував державний іспит з української мови для бакалаврів

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів