У Міносвіти таємно розроблено план злиття трьох навчальних закладів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У Міносвіти таємно розроблено план злиття трьох навчальних закладів
25-02-2012

У Міносвіти таємно розроблено план злиття трьох навчальних закладів — Київського університету управління та підприємництва (КУУП), Київського славістичного університету (КСУ) та Київського геологорозвідувального технікуму (КГТ). У чиїх інтересах утворення такого навчального комплексу і до чого це може призвести?

Єдиним офіційним документом, що свідчить про початок процесу злиття трьох різнопрофільних навчальних закладів, нині є наказ Табачника (від 09.02.2012 р. №53-к) про призначення виконуючим обов’язки директора Київського геологорозвідувального технікуму В.Захожая. До цього три з половиною місяці КГТ працював в «обезголовленому» режимі — колишнього директора В.Лузана звільнили у зв’язку із закінченням контракту, нікого виконуючим обов’язки не призначили й конкурсу на заміщення вакансії не оголосили.

Новопризначений в.о. директора технікуму — доктор економічних наук, професор В.Захожай є також в.о. ректора славістичного університету. До цього він був ректором МАУП, а з 2011/2012 навчального року — ректором КСУ.

Нещодавно ДАК позбавила ліцензії славістичний університет на підготовку фахівців у галузі економіки та управління. Передбачається, що студенти цих спеціальностей продовжать навчатися в Київському університеті управління та підприємництва. КУУП утворено (на підставі розпорядження Кабміну) в результаті злиття академії ЖКГ та академії бізнесу і підприємництва. До речі, торік до цього вишу не було подано жодної заяви від абітурієнтів.

Схема злиття передбачає спочатку поглинання технікуму шляхом призначення в.о. директора. Потім КГТ і КСУ буде включено до структури Київського університету управління та підприємництва, в.о. ректора якого є Микола Жук, фахівець у галузі економічної географії, член експертної ради департаменту атестації кадрів МОНМС. Саме йому, скоріш за все, як людині, до якої прихильно ставиться керівництво міністерства, і довірять управлінське стерно цього навчального комплексу.

Як повідомив у бесіді з журналістом DT.UA колишній директор Київського геологорозвідувального технікуму В.Лузан, напередодні Нового року М.Жук пообіцяв йому «поновлення на посаді за умови входження в комплекс». Володимир Васильович відмовився від такої пропозиції, заявивши, що все має вирішуватися на законних підставах, а не на сумнівних домовленостях. Занадто дорогою може виявитися ціна такої реорганізації.

«Київський геологорозвідувальний технікум має стратегічне значення для України, — каже В.Лузан. — Це єдиний навчальний заклад, де готують фахівців середньої ланки всього спектра геологічних спеціальностей для виробничо-господарського комплексу країни. Головним виконавцем на польових геологорозвідувальних роботах є технік. У разі закриття навчального закладу ми невдовзі змушені будемо запрошувати іноземні компанії для проведення пошуку й розвідки корисних копалин або взагалі відмовитися від пошуку й розвідки власних корисних копалин і купувати в Росії не тільки нафту і газ, а й інші мінеральні ресурси, зокрема воду. Таким чином завдається удару не тільки по технікуму, а й по всій економіці країни, точніше, її мінерально-сировинній базі».
Зауважимо, практика призначення на керівні посади «своїх» людей призводить до того, що в галузь приходять працювати неспеціалісти. Новопризначений керівник одного з геологорозвідувальних підрозділів, почувши термін «гірничі (рос. — горные) роботи», здивовано запитав: «А хіба в центрі України є гори?». Коментарі, як мовиться, зайві.


Додатково:

Прохаємо Президента України В.Ф.Януковича накласти мораторій на всі реорганізаційні заходи, що проводяться МОНМС України...

Київський славістичний університет приєднався до Європейської Асоціації Університетів (European Uneversity Association - (EUA))

Недержавний університет в Україні: п’яте колесо до воза?

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів