Названі найвідоміші українські вчені « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Названі найвідоміші українські вчені
19-02-2012

Національна бібліотека імені Вернадського публікує свого роду ТОП-100 рейтинг українських вчених, які найчастіше згадуються в міжнародних наукових роботах.З 100 найцитованіших учених, більше 20 хіміків і немає жодного економіста, географа або історика. До рейтингу, який складений на початку лютого, увійшла приблизно однакова кількість хіміків і мікробіологів - разом більше 40 учених.

Найчастіше в списку найцитованіших українських учених зустрічаються фізики - більше 40 осіб. Ще є декілька астрономів з Головної астрономічної обсерваторії Академії наук, також декілька математиків і медиків.

Немає в списку жодного українського вченого, що представляє гуманітарні науки - економіку, філософію або історію. У світовій науковій літературі наших гуманітаріїв не цитують і це може бути пов'язано не лише з рівнем самої науки, але і з рівнем знання іноземних мов нашими вченими.

Вагомо представлені в ТОП-100 роботи вчених Інституту молекулярної біології й генетики - до рейтингу увійшло вісім представників цього інституту. Стільки ж до списку увійшло учених з Київського національного університету (КНУ), в основному це хіміки.

Наприклад, восьмий рядок по індексу цитованості займає молодий учений-хімік Олександр Шиванюк, якому 40 років. Він встиг попрацювати в багатьох країнах світу - в Голландії, Німеччині, Фінляндії та США. Зараз викладає на хімічному факультеті Київського університету курс "Супрамолекулярна і нанохімія".

Індекс цитування - прийнята у науковому світі міра значущості наукової роботи якого-небудь ученого або наукового колективу. Величина індексу цитування визначається кількістю посилань на публікацію або прізвище автора в інших джерелах.

Проте для точного визначення значущості наукових праць важлива не лише кількість посилань на них, але й якість цих посилань. На статтю може посилатися авторитетне академічне видання, популярна брошура або розважальний журнал. Значущість у таких посилань різна.

На даний час індекс цитування визнаний як одна з найефективніших світових систем наукової інформації. База даних SCOPUS в багатьох країнах є одним з головних джерел здобуття наукометричних даних для проведення оцінних досліджень на державному або корпоративному рівні.Додатково:Науковці Сумського державного університету відкрили новий хімічний закон

В университете Шевченко вместо рефератов будут писать статьи в Википедию

Про нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Винахід-2012"

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів