Бюджет на 2013-ий рік, представлений Бараком Обамою, становить $ 3,8 трильйони доларів та передбачає збільшення витрат на освіту « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Бюджет на 2013-ий рік, представлений Бараком Обамою, становить $ 3,8 трильйони доларів та передбачає збільшення витрат на освіту
17-02-2012

Президент США Барак Обама представив Конгресу свій проект бюджету на 2013 рік. Він закликав підвищити податки для заможного населення США і великих корпорацій, одночасно скоротивши державні витрати. Республіканці, які контролюють Палату представників, негайно розкритикували бюджет Барака Обами. Вони звинувачують його у відмові від відповідальності щодо суттєвого скорочення національного боргу та запевняють, що ніколи за нього не проголосують.

Президент виклав свої пропозиції під час виступу в коледжі у передмісті Вашингтона. Позиція Обами - бюджетна економія не повинна заважати економічному розвитку країни:

«Ми мусимо робити усе можливе, аби економічне відновлення тривало. Скорочення державного дефіциту – частина нашої роботи. Якщо Конгрес схвалить цей бюджет, то разом зі скороченнями, які вже зроблено, ми зменшимо дефіцит бюджету на 4 трильйони доларів до 2022-го року».

Бюджет на 2013-ий рік, представлений Бараком Обамою, становить три трильйони вісімсот мільярдів доларів. У ньому передбачається збільшення витрат на інфраструктуру та освіту, але скорочення - на оборону та урядові потреби. Джерелом найбільшої економії є закінчення військової операції в Іраку та зменшення присутності в Афганістані. Обама підкреслив необхідність зменшити витрати, але наголосив, що це має бути зроблено так, аби не відкинути США назад до рецесії:

«Ми не можемо шляхом економії повернутися до періоду процвітання. Ми можемо відмовитися від речей, які нам насправді не потрібні. Але ми повинні переконатися, що усі платять справедливу ціну за речі, які нам потрібні».

З цією метою президент пропонує підвищення податків для найзаможніших американців та припинення практики податкових пільг для великих корпорацій. Бюджет президента це – не лише фінансова, а і політична стратегія. Пріоритети Білого Дому, заявлені у бюджеті, негайно викликали негативну реакцію республіканців. Спікер Палати представників Джон Бейнер звинуватив Барака Обаму у бухгалтерських трюках, які лише погіршать економіку. Не сподобалася арифметика бюджету і сенатору - республіканцю Джону Баррассо:

«Президент обіцяє скоротити бюджет на 4 трильйони доларів. Насправді протягом наступних 10 років він додає до національного боргу 11 трильйонів».

Згідно з опитуваннями, більшість американців схвалюють підняття податків для найзаможніших. Також більшість з них загалом підтримує бюджетні скорочення, але не урізання програм, від яких вони залежать особисто.
«Мені дійсно не подобається скорочення внутрішніх витрат. Я думаю, що додаткові скорочення можна знайти у військовому бюджеті», - каже адвокат Біл Майєр.

«Я думаю, що нам треба більше інвестувати у нашу інфраструктуру. Я сподіваюся, що оскільки ми зменшуємо військову присутність за кордоном, нам не треба витрачати стільки грошей на армію», - погоджується бізнесмен Карл Філіпс.

Республіканці в Конгресі готують власну версію бюджету. Протягом кількох останніх років нездатність двох партій домовитися щодо бюджету регулярно призводила до загрози закриття уряду. Нелегким обіцяє бути прийняття і цього бюджету.Додатково:

Сколько денег нужно на науку в стране, чтобы оставаться передовой? Кто и как это решает в США, и какова роль президента?

Сучасна Україна переживає період серйозних випробовувань не тільки у площині освітніх реформ, але і у важкій боротьбі проти радянського та російського колоніального спадку

Президент США Барак Обама оголосив про нові заходи його адміністрації покликані повернути Америці роль лідера у галузі науки та техніки.

Програма Українського науково-технологічного центру «Ініціатива «Наука для бізнесу» передбачає запровадження в технічних університетах посади головного спеціаліста з комерціалізації технологій

Рейтинг університетів України III, IV рівнів акредитації

: анонси :
: акценти :
Суд заборонив МОЗ будь-які дії з оголошення, організації і проведення конкурсу по обранню ректора НМУ ім. О.О. Богомольця
Ректор Донецького національного медичного університету заявив про рейдерське захоплення вишу і про замах на його життя
QS University Rankings EECA 2019: В рейтингу поточного року представлено 18 українських ЗВО
Промислова власність у цифрах за 9 місяців 2018 року: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
КМУ: Про реорганізацію Запорізької державної інженерної академії
«Sikorsky Challenge 2018»: У фіналі конкурсу, переможцями визнано 33 проекти
Зарегистрирован законопроект о внесении изменений в ЗУ «О высшем образовании» усиливающий автономию университетов
Автономія ВНЗ 2018: Стан справ у НМУ ім.Богомольця станом на 11.10.2018
Питання діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця та юридичні аспекти кадрових та інших рішень
Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2018» представлено на сайті IREG Observatory
Імена новообраних у 2018 році академіків НАН України
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів