Каліфорнія дозволила надання фінансової допомоги студентам-нелегалам « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Каліфорнія дозволила надання фінансової допомоги студентам-нелегалам
4-01-2012

На сьогодні понад 50 мільйонів мешканців США, походять з країн Латинської та Південної Америки. Для багатьох з них актуальним на президентських виборах 2012 року є питання імміграційної реформи, а саме - як його планує вирішити той чи інший кандидат у президенти. Одна з найбільших громад латиноамериканців сконцентрована у місті Лос-Анджелес, штату Каліфорнія.

Цей штат нещодавно прийняв закон про надання фінансової допомоги студентам, які є нелегальними іммігрантами. Прийняття ж подібного закону на загальнонаціональному рівні постійно блокується у Конгресі.

Історія Ненсі Мези досить типова. Вона народилась у Мексиці, а до США потрапила, коли їй було 2 роки. Мати Ненсі привезла її до США у пошуках кращого життя.

«Моя мати зі мною на руках прибула сюди нелегально, пішки через пустелю. Я вважаю себе американкою і єдине, чого мені не вистачає, так це шматка паперу», - говорить Ненсі.

Меза щойно закінчила базову університетську освіту і думає продовжувати навчатися на юриста. Нещодавно у Каліфорнії прийняли закон, за яким студенти-нелегали можуть отримати фінансову допомогу на навчання в університеті свого штату. За її словами, прийняття нового закону відкриває для таких молодий людей, як вона, нові можливості.

За приблизними підрахунками у США сьогодні проживає 11 мільйонів іммігрантів без документів. Два мільйони з них – це молодь і студенти, розповідає Директор Центру зайнятості Університету Лос-Анджелеса Кент Вонґ. І лише три штати дозволяють їм просити фінансової допомоги на навчання.

«Ці діти не порушували жодного закону. Вони робили все, про що їх просило суспільство. Вони наполегливо вчилися в школі і тепер хочуть продовжити освіту в університеті, а ми їх переслідуємо за те, над чим вони не мали ніякого контролю», - говорить Кент Вонґ.

Конгрес США вже кілька років не може прийняти закон, який би допоміг таким дітям стати повноправними громадянами країни.

«Через те, що більшість з них - вихідці з Латинської Америки та Азії, довголітні, консервативні, білошкірі члени Конгресу бояться інтеграції людей іншого кольору шкіри в наше суспільство», - вважає Кент Вонґ.

Але стратег республіканської партії Луіс Альварадо каже, що обидві політичні партії країни усвідомлюють необхідність провести національну імміграційну реформу. Однак, це надзвичайно складна справа.

«Вирішити цю проблему надзвичайно складно. Насправді, її не буде вирішено, поки не стане відомо, хто буде наступним президентом США», - говорить він.

На виборах 2008 року нині діючого президента США демократа Барака Обаму підтримало 60 відсотків виборців латиноамериканського походження, для яких питання імміграційної реформи стоїть найгостріше.
Тож в обох партіях розуміють політичну силу цієї етнічної групи, щоправда, принаймні поки що, про неї згадують і говорять лише напередодні виборів.


Додатково:

Долги за обучение у американцев резко выросли

Флорида: родители прогульщиков отправятся в тюрьму

Заявление Генерального директора ЮНЕСКО в связи с остановкой финансирования со стороны США

: анонси :
: акценти :
Суд заборонив МОЗ будь-які дії з оголошення, організації і проведення конкурсу по обранню ректора НМУ ім. О.О. Богомольця
Ректор Донецького національного медичного університету заявив про рейдерське захоплення вишу і про замах на його життя
QS University Rankings EECA 2019: В рейтингу поточного року представлено 18 українських ЗВО
Промислова власність у цифрах за 9 місяців 2018 року: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
КМУ: Про реорганізацію Запорізької державної інженерної академії
«Sikorsky Challenge 2018»: У фіналі конкурсу, переможцями визнано 33 проекти
Зарегистрирован законопроект о внесении изменений в ЗУ «О высшем образовании» усиливающий автономию университетов
Автономія ВНЗ 2018: Стан справ у НМУ ім.Богомольця станом на 11.10.2018
Питання діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця та юридичні аспекти кадрових та інших рішень
Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2018» представлено на сайті IREG Observatory
Імена новообраних у 2018 році академіків НАН України
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів