Фермерство – модна тенденція серед американської молоді « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Фермерство – модна тенденція серед американської молоді
16-12-2011

Зростаюча кількість населення збільшує потребу людства у харчах. У США останнім часом ведеться популяризація вирощення городини у своїй громаді, на противагу імпортним овочам та фруктам.

Займатися фермерством стає популярно навіть серед молоді. Так у новому студентському містечку Дюкського університету у Північній Кароліні пройшов перший фестиваль врожаю. Управляюча фермою Емілі Слос показує гостям, які овочі та трави ростуть на цій землі площею у чверть гектара.

Слос лише минулого року закінчила Дюкський університет, втім не зі сільськогосподарським, а з дипломом фахівця з державного управління. В її подальших планах – отримати магістра у галузі міського планування.

Фермером Емілі стала завдяки навчальному проекту, в якому втілила в життя ідею створення ферми у студентському містечку. Лише за перший рік існування, господарство принесло студентський їдальні понад дві тони свіжої городини. Нейт Пітерсон завідує університетським харчуванням:

«Це просто феноменально. Городина, яку вирощують на університетській фермі, відразу потрапляє на наші столи, а якість її просто чудова».

«Мені стало цілком очевидно, що ми, чи я особисто, повинні терміново щось змінити щодо того, як ми харчуємось», – додає Емілі Слос.

І вона мала підтримку. Морін Муді – антрополог, яка досліджує, що штовхає молодих людей до фермерства. Принаймні, цим вона займалась у минулому. Сьогодні вона також фермер і працює у неприбутковому Центрі за відповідальне харчування та сільське господарство у Вашингтоні.

«Багато людей, які сьогодні стають фермерами – це зовсім не ті традиційні фермери, якими вони були у минулому. Як і я, багато з них не виростали на фермах. Ми навіть не навчались цим займатися професійно», – каже Морін.

Останнім часом попит на харчі, вирощені на місцевих господарствах, значно виріс. Лише за останній рік цей бізнес склав щонайменш 5 мільярдів доларів. Втім багато людей, які починають займатися фермерством, дуже швидко усвідомлюють, що цей бізнес набагато важчий, ніж вони передбачали. І чимало новачків, каже Морін, виходять з перегонів:

«Утриматися на плаву у довготривалій перспективі дуже нелегко. Комусь це вдається, вони знаходять шляхи подолання перешкод. Втім, дуже важко у цьому бізнесі заробити гроші та ще мати прибутки».

Ферма при Дюкському університеті має ті переваги, які більшості малих господарств недоступні – студенти працюють тут безкоштовно, а університет виступає в якості постійного клієнта.

Попереду у малих господарств, які практикують відповідальну культивацію землі – великі виклики, втім Морін Муді налаштована оптимістично:

«Як будь-якому громадському руху, нам потрібні люди, які готові проходити через всі випробування періоду змін, щоб знайти правильних шлях».

А поки дюкська ферма святкує свій перший сезон, для її працівників це захоплюючі та разом з тим важкі часи початку їх фермерського життя.


Додатково:

Студенти у США закінчують коледжі із боргом у 24 тисячі доларів

Іноземні студенти в США вимагають поліпшити умови праці

В Украине исчезнут техникумы и ПТУ

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів