Табачник вважає: 3 ВНЗ досить для Полтавщини « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Табачник вважає: 3 ВНЗ досить для Полтавщини
18-03-2011

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник рекомендує залишити в полтавському регіоні лише три вищі навчальні заклади. Про це він сказав під час візиту в Полтаву.

На його думку, для області з населенням у півтора мільйона жителів доцільно мати три успішних університети, беручи до уваги світовий досвід: один ВНЗ на 500-700 тис. населення. "Цю кількість ВНЗ має встановити саме суспільство, рада ректорів Полтавщини і облдержадміністрація. Потрібно подумати і внести на розгляд загальне бачення. Трьох успішних університетів цілком достатньо", - переконаний міністр.

"Табачник - не диктатор, він не може прийти і закрити от так ВНЗ", - зазначив він, порекомендувавши вирішити це питання владі області.

З його слів, перші пілоті проекти з оптимізації (злиття) ВНЗ розпочалися у Львові та Донецьку, зараз триває масштабний процес у Кривому Розі, де планують об'єднати 4 ВНЗ і 2 науково-дослідні інститути.

Нагадаємо, на Полтавщині Миргородський керамічний технікум вирішили приєднати до національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.

Зараз у Полтавській області налічується 8 ВНЗ III і IV рівня акредитації: Полтавська державна аграрна академія; Полтавський державний педагогічний університет ім. Володимира Короленка; Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка; Полтавський університет економіки і торгівлі; Українська медична стоматологічна академія; Кременчуцький державний університет ім. Михайла Остроградського; Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки і права; Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління.


Додатково:

По словам аналитиков «Эксперта РА», новый рейтинг университетов России не выявил явной связи между укрупнением вуза и повышением его конкурентоспособности.

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів