Єврокомісія планує створити нові робочі місця « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Єврокомісія планує створити нові робочі місця
25-07-2011

Європейська комісія розраховує, що фінансування досліджень дозволить створити нові робочі місця та скласти конкуренцію США та Китаю.


Як повідомляє прес-служба Єврокомісії, 7 млрд. євро, що було виділено відповідно до Європейської рамкової програми, допоможуть найближчим часом створити більше 170 тисяч нових робочих місць. Всього ж протягом 15 років Єврокомісія планує створити 450 тисяч робочих місць.

Європейська сьома рамкова програма ЄС (РП7) - це програма фінансування наукових досліджень у світі. Основною метою програми є всебічна підтримка розвитку науки в країнах Європи і створення спільного європейського наукового простору.

Гранти надаватимуться для проведення досліджень з метою вирішення важливих соціальних проблем, що постають перед Європою і світом. Фінансування отримають більше 16 тисяч університетів і дослідницьких організацій.

"Загальноєвропейський конкурс за право користуватися цими коштами допоможе знайти кращих дослідників та інноваторів, щоб разом вирішувати серйозні проблеми нашого часу в таких сферах, як енергетика, продовольча безпека, зміна клімату та старіюче населення. Сьогодні ми оголошуємо про наш намір отримати віддачу від кожного витраченого євро", - сказав комісар з досліджень, інновацій та науки Майре Гогхеган-Квінн.

Таким чином, гранти ЄС будуть спрямовані на скорочення розриву між ринком і дослідженнями шляхом демонстрації комерційного потенціалу нових технологій.

Так, більше 1 млрд. євро буде направлено на проведення досліджень в області нано- і мікросистем, фотоніки, робототехніки та технічних рішень.

Особливу увагу планується приділити фінансуванню малих і середніх підприємств, на що виділять 1 млрд. євро.

Також, очікується старт нової програми ЄС для жінок-дослідників. 1,6 млрд. євро будуть виділені на гранти молодим дослідникам, які працюють в Європі. Нова програма "ERC Synergy Grant" дозволить декільком невеликим групам вчених отримати кошти на проведення досліджень над спільним проектом.

У рамках програми Марії Кюрі 10 тисяч висококваліфікованих учених також отримають фінансування, на це виділено 900 млн. євро.

20 млн. євро з цієї суми призначені для реалізації пілотного проекту "European Industrial Doctorates", в рамках якого планується стимулювати співпрацю між університетами та дослідницькими компаніями.


Додатково:

Современной школе необходимы глубокие реформы для вступления в "информационный век" - специалисты ЮНЕСКО

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів