Міжнародний форум "За мир, взаємопорозуміння і співробітництво заради безпечного світу" « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Міжнародний форум "За мир, взаємопорозуміння і співробітництво заради безпечного світу"
20-04-2011

У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» 19 квітня відбувся Міжнародний форум «За мир, взаєморозуміння і співробітництво заради безпечного світу».

Організаторами Форуму виступили Українська Рада Миру, Міністерство надзвичайних ситуацій України, Проект JICA «Українсько-Японський Центр», Міська рада м. Славутич, Міжнародна кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» і, звичайно, НТУУ «КПІ». Організатори приурочили захід до роковин Чорнобильської катастрофи. Тож його учасники розглядали як глобальні проблеми, з яким зіткнулося людство після аварії на ЧАЕС, так і суто технологічні та медично-біологічні питання подолання її наслідків.

Участь у Форумі взяли Л.М.Кравчук – Президент України 1991-1994 рр., Голова Української Ради Миру; В.В.Яценківський – директор департаменту Міністерства закордонних справ України; М.І.Проскура – заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Міністерства надзвичайних ситуацій України; М.З.Згуровський – академік НАН України, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут; В.Г.Бар’яхтар – академік НАН України, директор Інститут магнетизму НАН і МОН України; Ю.М.Щербак – Президент Інститут сталого розвитку України; Шуічі Івата – професор університету м.Токіо, Японія; Осаму Мідзутані – директор проекту JICA «Українсько-Японський Центр»; В.П.Удовиченко – міській голова м. Славутич; керівники дипломатичних представництв іноземних держав в Україні.

Форум працював у пленарному та секційних режимах. На пленарному засіданні пролунали доповіді українських, японських і польських фахівців «25 років Чорнобиля: уроки для людства», «Дві атомні катастрофи. Проблеми атомної енергетики», «Хід робіт із зняття ЧАЕС з експлуатації», «Техноекополіс Славутича – ефективний засіб екологічної, економічної та соціальної реабілітації населених пунктів та динамічного розвитку територій» та інші. Тематика проблем, які обговорювалися на секціях, відображена в їх назвах: «Зруйнований реактор ЧАЕС: стан, ризики, фізико-технологічні рішення», «Уроки Чорнобиля для людства: технологічний, гуманітарний і міжнародний аспекти», «Проекти, пов’язані з проблемами і ризиками, породженими аварією на ЧАЕС», «Організація більш тісного співробітництва з міжнародною спільнотою, зокрема, з Японією, у розв’язанні проблем, породжених Чорнобилем». Не забули організатори Форуму й про соціально-психологічні та виховні аспекти проблем, пов’язаних з життям людей після Чорнобиля, – їм присвятила свою роботу секція з промовистою назвою «Формування у студентської молоді психології відповідальності за створення безпечного світу, за збереження життя на землі. Курс лекцій «Хіросима-Нагасакі: уроки миру».


Міжнародний Форум в НТУУ "КПІ" передує Міжнародній конференції "Двадцять п'ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього", що буде проведена в Києві 20-22 квітня 2011 року.

Проблематика форуму:
1. Зруйнований реактор ЧАЕС: стан, ризики, фізико-технологічні рішення.
2. Уроки Чорнобиля для людства: технологічний, гуманітарний і міжнародний аспекти.
3. Міжнародні миротворчі ініціативи, спрямовані на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.
4. Інформаційна підтримка заходів, пов’язаних з наслідками аварії:
об’єктивність, коректність.
5. Проекти, пов’язані із проблемами і ризиками, породженими аварією на ЧАЕС:

•міст співробітництва «Славутич (супутник Чорнобиля) – Хіросима – Київський політехнічний»;
•проблематика сталого розвитку;
•енергетика сталого розвитку;
•моніторинг стану здоров’я населення та екологічно забруднених територій, що зазнали впливу ядерних катастроф; обмін базами даних у цих сферах і відповідні наукові дослідження;
•соціально-економічна реабілітація уражених територій та жителів потерпілих населених пунктів.
6. Організація більш тісного співробітництва з міжнародною спільнотою, зокрема з Японією, у розв’язанні проблем, породжених Чорнобильською аварією.

7. Українські і японські вчені у спільних дослідницьких, науково-технологічних та гуманітарних проектах, пов’язаних із проблемами і ризиками, породженими аварією на ЧАЕС.
8. Формування у студентської молоді психології відповідальності за створення безпечного світу, за збереження життя на Землі: Курс лекцій “Хіросіма – Нагасакі: уроки миру”.
9. Інші гуманітарні проблеми, пов’язані із наслідками Чорнобильської катастрофи.

До участі у Міжнародному форумі запрошуються представники органів державної влади України, міжнародних організацій, засобів масової інформації, вчені, викладачі, аспіранти, студенти.

: анонси :
: акценти :
Зарегистрирован законопроект о внесении изменений в ЗУ «О высшем образовании» усиливающий автономию университетов
Автономія ВНЗ 2018: Стан справ у НМУ ім.Богомольця станом на 11.10.2018
Питання діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця та юридичні аспекти кадрових та інших рішень
Times Higher Education: Рейтинг кращих університетів світу 2019 (World University Rankings 2019)
Опубликован рейтинг университетов QS Graduate Employability Ranking 2019
Times Higher Education: Кращі університети Євразії 2018
Рейтинг міст України за результатами ЗНО-2018
Рейтинг областей України за результатами ЗНО-2018: Найкращий результат знову показали учні Львівської та Київської областей
World Universities Web Ranking 2018 - рейтинг університетів за популярністю у Інтернеті /липень 2018/
Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2018» представлено на сайті IREG Observatory
Рейтинг університетів України за показниками Scopus станом на 06.04.2018 року
Імена новообраних у 2018 році академіків НАН України
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів